Ekko - et nytt tilbud for deg mellom 13 og 25

Ekko er et helt nytt fritidstilbud  for deg mellom 13 og 25 år. Tilbudet er i regi av Sandefjord Kulturskole og starter opp høsten 2025.

Logo - Klikk for stort bilde

Ekko er et gratis og åpent kulturtilbud for deg som er mellom 13 og 25 år i Sandefjord, og er nysgjerrig på musikk og scenekunst.  

Målet med Ekko er at deltakerne skal skape en konsert sammen basert på sine erfaringer, inspirasjoner, bakgrunner og personligheter. Sammen med Ekko sine instruktører skal deltakerne lage et konsertprogram som viser frem hvem de er. Prosjektet avsluttes med en stor konsert på Harmonie Arena i april 2026. 

Men Ekko handler ikke bare om å opptre – det handler om å skape noe sammen og å være en del av og lage et inspirerende miljø. Hos oss spiller det ingen rolle hvor du kommer fra, om du har stått på en scene før eller aldri sunget en tone høyt. Med Ekko får du prøve deg fram, lære nye ting, bli kjent med andre, og oppleve hvordan små ideer kan vokse til noe stort. 

Vi skal ha øvelser hver onsdag i Borgsalen på Sandefjord Videregående skole. 

Meld deg på! 

Følg oss på sosiale medier: @ekkosandefjord og ta kontakt dersom du har spørsmål.